گازرسانی به خوروبیابانک به شرط پیشرفت 50 درصدی خط 11 سراسری


پیام خور: با پیشرفت ۵۰ درصدی خط لوله یازدهم سراسری انتقال گاز که از استانهای یزد، اصفهان و سمنان عبور خواهد کرد، عملیات گازرسانی به خوروبیابانک آغاز خواهد شد.

 به گزارش پیام خور مدیر عامل شرکت گاز استان اصفهان روز گذشته با بیان این مطلب گفت: با پیشرفت ۵۰ درصدی خط انتقال گاز از یزد به سمنان که  گاز مناطق مرکزی و تاحدی شمال کشور را تامین خواهد نمود ، عملیات اجرایی و تجهیز شبکه داخلی شهرهای خوروبیابانک برای تامین گاز این شهرستان توسط شرکت گاز استان اصفهان آغاز خواهد شد.

سعید مومنی افزود: هم اکنون بخشی از ورقها و اقلام این خط لوله به قطر ۵۶ اینچ از خارج از کشور خریداری شده و در حال آماده سازی می باشد.

وی خاطر نشان کرد: زمان اجرای عملیات گازرسانی به خوروبیابانک به سرعت اجرای عملیات توسط پیمانکار و نحوه تخصیص بودجه آن بستگی دارد .

مومنی افزود: پروژه خط یازدهم سراسری در اختیار شرکت گاز استان اصفهان نیست و عملیات اجرایی آن در تخصص شرکت ملی گاز می باشد و شرکت گاز اصفهان تنها اجرای عملیات شبکه داخلی شهرهای خوروبیابانک را بر عهده دارد.

خاطر نشان می شود با راه‌اندازی یازدهمین خط لوله سراسری انتقال گاز تا پایان سال ۹۴، ظرفیت انتقال گاز کشور روزانه ۱۱۰ میلیون متر مکعب افزایش می‌یابد.

برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.