فضل اله رحیمی فرمانده انتظامی شهرستان خور و بیابانک شد.

DSC_0354

فرمانده جدید انتظامی شهرستان خوروبیابانک معرفی شد

صبح امروز با حضور سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان سرگرد فضل اله رحیمی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک معرفی و از خدمات سرهنگ نبی اله سواد کوهی قدر دانی شد.

 

به گزارش سفیرخور آئین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک با حضور سردار آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان صبح امروز برگزار شد.

در این آئین سردار آقاخانی بر اهمیت مدیریت جهادی تاکید کرد و استفاده از فناوری های جدید، استفاده بهینه از وسایل، ارتقای دانش تخصصی، سرعت در عمل، داشتن روابط و روحیه مردمی ، عشق به خدمت، شایسته سالاری، استفاده از الگوهای دینی در خدمت رسانی به مردم، ایجاد محیط کاری دوستانه و صمیمانه، اخلاص عمل، داشتن روحیه شهادت طلبی، پرکاری و سخت کوشی، پرورش مدیران ولایی و با بصیرتو هوشیار را از ملاک های مدیریت جهادی برشمرد.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به کشفیات در سال جاری گفت: امسال با کشف ۱۸ تن مواد مخدر و سال ۹۲ با کشف بالغ بر ۳۶ تن رتبه سوم در کشف مواد مخدر را کشب کردیم.

وی افزود: فرماندهی انتظامی استان اصفهان رتبه اول کشف کالای قاچاق ، و کشفیات سرقت و جرائم خشن را در کشور کسب کرده است که این حاصل مدیریت جهادی در نیروی انتظامی است.

سردار آقاخانی مردم داری، ارتباط با روحانیت را به فرمانده جدید انتظامی شهرستان خوروبیابانک توصیه کرد و افزود: نیروهای انتظامی باید با مردم برخورد خوب و مناسب داشته باشند و با مجرمین و کسانی که سعی در از بین بردن امینت مردم را دارند سخت گیرانه و با قاطعیت برخورد کنند.

حجت الاسلام والمسلمین ذوالفقاری امام جمعه خوروبیابانک دفاع مقدس را تمام نشدنی عنوان کرد و گفت:در ۸ سال جنگ تحمیلی مجبور به دفاع نظامی بودیم و اکنون نیز دفاع به صورت فرهنگی ادامه دارد و نیروی انتظامی در این دفاع نقش موثر دارد.

نماینده ولی فقیه در خوروبیابانک از خدمات سرهنگ سوادکوهی در زمینه فرهنگ سازی های صورت گرفته و ایجاد امنیت در شهرستان قدردانی کرد و برای سرگرد رحیمی آرزوی موفقیت نمود.

سرهنگ دوم نبی اله سواد کوهی توجه به بعد معنوی یرسنل یگان ها و کلانتری ها، شرکت مدارم در نماز جمعه و برپایی زیارت عاشورا، حضور در مساجد و مدارس و آموزش همگانی، شرکت در جلسات ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر و پیگیری مصوبه های ستاد، تعامل با فرماندهی انتظامی شهرستان های طبس و اردکان جهت جلوگیری از وقوع جرایم و قاچاق مواد مخدر را گوشه ای از عملکرد فرماندهی انتظامی شهرستان خوروبیابانک عنوان کرد و افزود: برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و کشف قریب به ۳۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و کشف حدود ۵ میلیارد تومان کالای قاچاق نمونه ای از فعالیت های نیروی انتظامی شهرستان خوروبیابانک است.

در این آیین سرگرد فضل اله رحیمی به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان خوروبیابانک معرفی و از خدمات سرهنگ نبی اله سواد کوهی قدر دانی شد.

برچسب ها :

نـظـرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.