جناب آقای علی عشقی سرپرست اداره فنی و حرفه ای خوروبیابانک شد

با حضور آقای مصلحی معاون آموزشی و امامی رئیس حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خور و بیابانک برگزار و آقای علی عشقی به عنوان سرپرست جدید آن مرکز معرفی و از تلاشهای چندین ساله بشیر حمیدی قدردانی شد.

در این مراسم ابتدا علی استوار فرماندار خور و بیابانک ضمن خیر مقدم به مدعوین از تلاش و اهتمام آقای بشیر حمیدی در دوران هفت ساله خدمت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای تقدیر و تشکر و با آرزوی موفقیت برای آقای علی عشقی انتصاب ایشان را به سمت سرپرستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خور و بیابانک تبریک گفتند.

سپس آقای مصلحی نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های آقای حمیدی در شهرستان عنوان نمود: ما دو نوع نظام آموزشی داریم یکی رسمی است و دیگری غیر رسمی که در نوع رسمی همان سلسله مراتب تحصیلات هست که از دبستان تا دانشگاه ادامه دارد و دیگری غیررسمی که آموزش فنی و حرفه ای از نوع دوم است و ما در این نظام آموزشی با افراد مختلف، دارای مهارتها و توانایی های متفاوت، و برای دوره های مختلف سر کار داریم. خوشبختانه ما در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان زمینه ای مناسب با ظرفیت بالای تجهیزات مهیا نموده ایم که می‏تواند عرصه خوبی در جهت پرورش استعداد و مهارتهای افراد باشد و این آمادگی را هم داریم تا با دانشگاه های خور(علمی-کاربردی و پیام نور) در جهت آموزش مهارتی و عملی دانشجویان همکاری و تعامل را در قالب ماده ۱۷قرارداد فی مابین دانشگاه ها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای خود داشته باشیم. در ادامه عنوان داشتند: تلاش های آقای حمیدی به یادماندنی و ستودنی بوده و ایشان نیز در استانی دیگر مشغول به خدمت خواهند شد که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم و آقای عشقی از کارمندان جوان، پرتلاش و باسابقه مرکز آموزش فنی و حرفه ای نایین هستند که به عنوان سرپرست جدید مرکز معرفی می‏شوند و از آقای عشقی خواستند مشکلات خور و بیابانک را در شهرستان و با تعامل خوبی که با روسای ادارات شهرستانی برقرار می‏نمایند حل و فصل نمایند. همچنین با توجه به ظرفیت خیلی خوب خور و بیابانک در مقوله گردشگری و صنعت توریسم از آقای عشقی می خواهیم تا با مهیا نمودن زمینه آموزش فعالان این عرصه گام مثبتی در جهت توسعه این صنعت در شهرستان بردارند. آموزش ادارت- صنایع و معادن نیز باید مد نظر ایشان باشد.

در پایان مراسم نیز تقدیرنامه فرماندار و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به آقای بشیر حمیدی تقدیم و حکم سرپرستی آقای علی عشقی قرائت و ابلاغ