جناب آقای علی عشقی سرپرست اداره فنی و حرفه ای خوروبیابانک شد

با حضور آقای مصلحی معاون آموزشی و امامی رئیس حراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان مراسم تودیع و معارفه سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای خور و بیابانک برگزار و آقای علی عشقی به عنوان سرپرست جدید آن مرکز معرفی و از تلاشهای چندین ساله بشیر حمیدی قدردانی شد.

در این مراسم ابتدا علی استوار فرماندار خور و بیابانک ضمن خیر مقدم به مدعوین از تلاش و اهتمام آقای بشیر حمیدی در دوران هفت ساله خدمت در مرکز آموزش فنی و حرفه ای تقدیر و تشکر و با آرزوی موفقیت برای آقای علی عشقی انتصاب ایشان را به سمت سرپرستی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خور و بیابانک تبریک گفتند.

سپس آقای مصلحی نیز ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های آقای حمیدی در شهرستان عنوان نمود: ما دو نوع نظام آموزشی داریم یکی رسمی است و دیگری غیر رسمی که در نوع رسمی همان سلسله مراتب تحصیلات هست که از دبستان تا دانشگاه ادامه دارد و دیگری غیررسمی که آموزش فنی و حرفه ای از نوع دوم است و ما در این نظام آموزشی با افراد مختلف، دارای مهارتها و توانایی های متفاوت، و برای دوره های مختلف سر کار داریم. خوشبختانه ما در مراکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح استان زمینه ای مناسب با ظرفیت بالای تجهیزات مهیا نموده ایم که می‏تواند عرصه خوبی در جهت پرورش استعداد و مهارتهای افراد باشد و این آمادگی را هم داریم تا با دانشگاه های خور(علمی-کاربردی و پیام نور) در جهت آموزش مهارتی و عملی دانشجویان همکاری و تعامل را در قالب ماده ۱۷قرارداد فی مابین دانشگاه ها و مراکز آموزش فنی و حرفه ای خود داشته باشیم. در ادامه عنوان داشتند: تلاش های آقای حمیدی به یادماندنی و ستودنی بوده و ایشان نیز در استانی دیگر مشغول به خدمت خواهند شد که برای ایشان آرزوی موفقیت داریم و آقای عشقی از کارمندان جوان، پرتلاش و باسابقه مرکز آموزش فنی و حرفه ای نایین هستند که به عنوان سرپرست جدید مرکز معرفی می‏شوند و از آقای عشقی خواستند مشکلات خور و بیابانک را در شهرستان و با تعامل خوبی که با روسای ادارات شهرستانی برقرار می‏نمایند حل و فصل نمایند. همچنین با توجه به ظرفیت خیلی خوب خور و بیابانک در مقوله گردشگری و صنعت توریسم از آقای عشقی می خواهیم تا با مهیا نمودن زمینه آموزش فعالان این عرصه گام مثبتی در جهت توسعه این صنعت در شهرستان بردارند. آموزش ادارت- صنایع و معادن نیز باید مد نظر ایشان باشد.

در پایان مراسم نیز تقدیرنامه فرماندار و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به آقای بشیر حمیدی تقدیم و حکم سرپرستی آقای علی عشقی قرائت و ابلاغ شد.

در این جلسه معاون فرماندار، بخشدار مرکزی، رئیس حراست فرمانداری، جمعی از اعضای شورای اداری و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای خور و بیابانک نیز حضور داشتند.


 

برچسب ها :

نـظـرات

  • ایراجی گفت:

    ضمن عرض تبریک به آقای عشقی آرزوی موفقیت برای ایشان دارم.

  • رسول دانا گفت:

    باسلام وتبریک عید سعید قربان انتصاب شایسته جناب آقای علی عشقی را به سمت سرپرست مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان خوروبیابانک تبریک عرض نموده وبرای ایشان ازدرگاه حضرت باریتعالی آرزوی موفقیت وسلامتی وسربلندی دارم .

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.