دانلود رایگان نرم افزار «خورشید نینوا (2)ویژه محرم

دانلود رایگان نرم افزار «خورشید نینوا (۲)ویژه محرم

این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است (امام خمینی رحمه الله علیه)
بزرگداشت قیام عاشورا و زنده نگه داشتن یاد و نام خورشید نینوا حضرت حسین بن علی (علیهما السلام) و پیام نهضت کربلا ضامن احیاء فرهنگ دینی و حفظ اسلام ناب است، خونی که در عاشورای ۶۱ ریخته شد، ستاره ای که بر زمین افتاد و گلوی خشکیده ای که بر بی آبی خندید ، لبهای خشکیده کم جانی که آرام آرام، آرام گرفت و رگ های بریده ای که بر جان مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) شرر انداخت؛ دل مادر بسوخت، حیدر را بی تاب و برادر را جگر سوزاند و در غربتی بی مثال زیارتگاه خواهر گردید، منادی نجات انسانیت و حامل درسهای عمیقی برای همیشه بشریت بود که تبیین و ترویج آن رسالتی بزرگ بر دوش همه بشریت خصوصا پیروان آن امام شهید است و بر همگان فرض است که از کمترین کوششی در تحقق این مهم دریغ نورزند.
مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات (حوزه علمیه قم) که با رسالت ترویج مکتب اهل بیت (علیهم السلام) و پاسخگویی به سؤالات و شبهات دینی افتخار خدمت به جامعه اسلامی را دارد به نوبه خویش گامهایی در ترویج نهضت عاشورا در قالبهای مختلف از جمله انتشار کتاب، اجرای گفتمان و پرسمان عاشورایی برداشته است.
نسخه دوم نرم افزار «خورشید نینوا» که در اختیار شما عزیز فرهیخته قرار دارد کاری در همین راستا و فعالیتی ناچیز از سوی مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات است. این نرم افزار شامل پرسش ها و شبهات و پاسخ های آنها در زوایای مختلف عاشورا و نهضت سید الشهدا (علیه السلام) است که توسط همکاران عزیز تدوین گردیده است که امید است مورد قبول حضرت بقیه الله و مخاطبین عزیز قرار گیرد.

ویژگی های نرم افزار:
این نرم افزار که در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم تهیه شده است شامل حدود ۲۲۰ پرسش و پاسخ در ۱۳ موضوع و در موضوع چهاردهم آن با پاسخ به ده‌ها پرسش، به احکام عزاداری پرداخته شده است. مجموعه حاضر پس از بازبینی صدها پرسش و پاسخ به محور واقعه محرم انتخاب شده و بعد از اصلاح برای استفاده در نرم افزار آماده شده است.

قابلیت های نرم افزار:
۱- حجم کم.
۲- گرافیک زیبا.
۳- عدم نیاز به نصب.
۴- حذف صفحات متوالی.
۵- دسته بندی سوالات.
۶- نمایش پاورقی مربوط به پاسخ ها.
۷- معرفی منابع بیشتر برای هر پاسخ.
۸- نمایش پاسخ مربوط به هر سؤال با ساختاری مناسب.
جهت نمایش صحیح، حداقل Internet Explorer 7 مورد نیاز است.

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”pink” size=”small” icon=”download-alt” text=”دانلود نرم افزار” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/khorshid-neynava2.zip”]

 

برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.