نشست شورا و دهیار روستای ایراج در حسینیه برگزار شد

نشست دوستانه همشهریان عزیز با دهیار محترم روستای ایراج در مورخه پنجشنبه ۹۳/۹/۱۳ از ساعت ۲۱:۳۰ در حسینیه چهارده معصوم (ع) به شرح ذیل برگزارگردید.

در ابتدا و بعد قرائت دعای پرفیض کمیل برادر کربلایی عبدالرضا مسعود ضمن خوش آمدگویی به حاضرین در مراسم علی الخصوص شورا و دهیار محترم روستای ایراج مقدم همه عزیزان را گرامی داشتند.

در ادامه دکتر محمد یازان اشاراتی به اقداماتی که در سالیان گذشته در روستای ایراج صورت گرفته کردند و بیان کردند:

که برخی  از هزینه و اقداماتی که در روستا صورت گرفته بدون کارشناسی بوده , ایشان مثالی از ساخت بدون کارشناسی سرویسهای بهداشتی مسجد امام حسین(ع) نمودند که در سالهای گذشته بدونه کارشناسی و با هزینه سنگین ساخته میشود و الان مجددا تخریب و باز با هزینه ی سنگین راه اندازی میشودو همچنین آشپزخانه مسجد و …

در ادامه دکتر یازان به صورت سوالی صحبتهای خویش را پیش بردند که آیا ما کارشناس و مهندس نداریم؟

آیا ما در عصری زندگی میکنیم که فاقد امکانات و نیروی مجرب است؟

ایشان عقب ماندگی را دلایل این اقدامات نا بجا خواندندو گفتند کارهایی که در روستا انجام میشود باید با فکر و تامل بیشتر صورت گیرد و این کار باید توسط مجربان روستا انجام پذیرد.

دکتر یازان از حاضرین خواست که نسنجیده از شورا و دهیار روستا انتقاد نکنیم و به خودمان رجوع کنیم و ببینیم چگونه میتوانیم به این عزیزان کمک کنیم و بعدا انتظار پاسخگویی از شورا و دهیار داشته باشیم.

ایشان در ادامه مجددا به صورت سوالی  از حاضرین پرسیدند: آیا از این عزیزان بخاطر لوله کشی آب و کارهای مفید دیگری که تاکنون انجام دادند تشکر نموده ایم ؟

آیا تا کنون طرح و کمکی به دهیار روستا کرده ایم؟

و یا خودمان را بی مسئولیت جلوه میدهیم !

ایشان در پایان از همشهریان خواست  با کمک به شورا و دهیار در آبادانی روستا سهیم باشیم و از انتقاد و وعده های نابجا صرف نظر کنیم و دست در دست هم داده و روستا را آبادتر نمائیم.

سپس جناب آقای حسن مسعود صحبتهای در مورد مشکلات زمین های واگذار شده ی بنیاد مسکن و اخطارهای مکرر این نهاد دادند و همجنین توضیحاتی پیرامون چگونگی دریافت  adsl  و تلفن ثابت دادند.

در پایان دهیار محترم جناب آقای مصطفی ایزدی گزارشی از اقدامات صورت گرفته دادندو به پرسش های حاضرین پاسخ دادند.

حاضرین در جلسه برادران:۱۱۷نفر

[av_gallery ids=’12511,12510,12514,12513,12512,12515,12516,12517,12518,12519,12524,12523,12522,12521,12520′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’2′ imagelink=’aviaopeninbrowser aviablank noLightbox’ lazyload=’avia_lazyload’]

برچسب ها :

نـظـرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.