اهداء پرچم امام حسین(ع) به ثبت نام کنندگان صفحه ی”زیارت به نیابت”

پرچم گنبد حرم مطهر سیدالشهدا و انگشتر حرم به ثبت نام کنندگان در صفحه “زیارت به نیابت” اهدا خواهد شد

860

آستان مقدس حسینی پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین (علیه السلام) و ده عدد انگشتر که نگین آن مرمر داخل ضریح مطهر سیدالشهداء علیه السلام است را به ثبت نام کنندگان در صفحه “زیارت به نیابت” اهدا خواهد نمود.

مسئول بخش تبلیغات الکترونیکی آستان قدس حسینی و حرم مطهر ضمن اعلام این خبر گفت: کسانی که در ایام اربعین حسینی در صفحه “زیارت به نیابت” ثبت نام می کنند پس از اتمام زیارت به نیابت از آنان، طی قرعه به یازده نفر هدایای گرانبهای معنوی اهدا می گردد.

ولاء الصفار افزود: طی این قرعه کشی به نفر اول پرچم گنبد حرم مطهر امام حسین علیه السلام و به ده نفر دیگر انگشتر که نگین آن مرمر داخل ضریح مطهر که قدمتی بیش از ۷۰ سال دارد، تقدیم می گردد.

وی در خاتمه گفت: زمان قرعه کشی روز اربعین حسینی بعد از نماز ظهر است و کاربران می توانند از اکنون در این صفحه نام خود و اعضای خانواده و بستگان خود را ثبت نمایند.

[aio_button ALIGN = “مرکز” انیمیشن = “فلش” COLOR = “قرمز” size = “متوسط” ICON = “هیچ” TEXT = “جهت ثبت نام کلیک نمائید” رابطه = “Dofollow و” URL = “http: // و imamhussain. سازمان / فارسی / enaba / “]

لازم بذکر است، “صفحه زیارت به نیابت برای محبین اهل بیت (علیهم السلام) که بُعد مسافت مانع از رسیدن آنان به کربلا و زیارت بارگاه منور امام حسین (علیه السلام) است طراحی گردیده وخدام سادات حرم به نیابت از ثبت نام کنندگان در این صفحه، امام حسین (علیه السلام) را زیارت می کنند.

860-5-5

860-6-6

860-4-4

 

برچسب ها :

نـظـرات

 • خ زنجانی گفت:

  سلام از طرف من زیارت کنید خیلی نیاز به کمک دارم خیلی دلم میخواست حرم باشم

 • عباس فرجي آزاد گفت:

  التماس دعا.

 • علیرضا سوار گفت:

  در زیارت حرم امام حسین ودر خواست پرچم حرم امام حسین رابرای مسجد و هیت را دارم

  • علیرضا سوار گفت:

   باسلام و سلام برحسین بند از شما درخواست زیارت حرم وپرچم و انگشتر را دارم

   • بی نشان گفت:

    با سلام برادر گرامی این مطلب متعلق به محرم سال گذشته میباشد که آستان قدس حسینی صورت داده بود.
    باتشکر

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.