کتاب محمد(ص) پیامبری برای همیشه +دانلود

کتاب محمد(ص) پیامبری برای همیشه +دانلود
تألیف استاد رحیم پور ازغدی؛
در این کتاب الکترونیک با استناد به آیات و احادیث، شیوه حکومت‌داری حضرت محمد (صلوات الله علیه) تشریح شده است.
؛ کتاب “محمد صلی الله علیه و آله” پیامبری برای همیشه نوشته استاد حسن رحیم پورازغدی در سال ۱۳۸۸ توسط انتشارات طرح فردا به چاپ رسیده است.

این کتاب الکترونیک ۱۴۶ صفحه ای شامل چهار سرفصل با موضوعات “گفتار اول:چه باید کرد؟(سیره ی حکومتی)”، “گفتار دوم:محمد (ص) پیامبری برای همیشه”، “گفتار سوم:پیامبری و خاتمیت” و  “گفتار چهارم:اجتهاد سرگردان،جهاد بی هدف” است که در ادامه می توانید آن را با فرمت PDF دانلود و مطالعه نمایید.
کتاب محمد(ص) پیامبری برای همیشه +دانلود
بخش هایی از کتاب “محمد (ص) پیامبری برای همیشه” را با هم مرور می کنیم :
امروز وحدت سیاسی و ایمانی در سطح جهان اسلام تنها یک توصیه ی اخلاقی و استحبابی نیست بلکه یک ضرورت حیاتی است.زیرا اسلام و مسلمانان در سراسر جهان هدف گیری شده اند و علیه آنها برنامه ریزی می شود.
.
.
.
کسانی گفتند و نوشتند که چون از دین سواستفاده می شود بنابراین راه حل ، تفکیک دین از حکومت است.ما به آنها عرض می کنیم که مگر از علم و آزادی و تکنولوژی و روشنفکری سو استفاده نمی شود؟آیا هرگز به این بهانه گفته اید که آزادی را کنار بگذاریم؟پس چرا این را فقط درباره ی دین می گویید؟نکته دوم این که حکومت دینی و جامعه دینی دست یافتنی نیست بلکه ساختنی است.یعنی فکر می کنند چون احکام اسلامی ، الهی و آسمانی است پس قرار است یک جامعه دینی از آسمان ناگهان جلوی پای ما بیفتد و فقط ما زحمت زندگی در آن جامعه را بخود بدهیم.این خانه ای است که باید طراحی کرد و ساخت.
 [aio_button align=”center” animation=”flash” color=”blue” size=”small” icon=”none” text=”دانلود کتاب محمدپیامبری برای همیشه” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/محمد-ص-پیامبری-برای-همیشه.zip”]
برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.