دانلود رایگان تقویم ۱۳۹۴ برای رایانه

تقویم خورشید؛

دانلود رایگان تقویم ۱۳۹۴ برای رایانه

برنامه تقویم خورشیدی تقویم من، یک برنامه رایگان بوده که برای برطرف کردن نیاز کاربران به تقویم هجری خورشیدی ساخته شده که در کنار آن علاوه بر این که سعی شده انتظارات کاربر از یک تقویم دیجیتال برآورده شود.

 همیشه قبل از سال جدید یک سری برنامه ریزی های انجام می دهیم بطور مثال در یکی از روزهای سال جدید به یکی از مکان های که مورد نظرتان است بروید یا اینکه در فلان روز به یکی از ارگان های مورد نظر خود بروید اما نمی‌دانید این روزی که انتخاب کرده اید آیا یک روز تعطیل است یا خیر. یا اینکه مایلید در سال جدید قرار های ملاقات خود را تعیین کنید ولی اطلاعی ندارید که آن روز مشخص شده یک روز کاری است و یا خیر، دریچه فناوری اطلاعات نرم افزار تقویم سال ۱۳۹۴ را برای کاربران خود آماده کرده است که می تواند با دانلود و نصب آن یک برنامه ریزی منسجم و قوی برای سال جدید خود داشته باشند.

تقویم94

این نرم افزار با حجم کمی که دارد می تواند یک تقویم مناسب برای کامپیوتر شما باشد. این نرم افزار نیازی به نصب کلی ندارد و با کلیک کردن برروی فایل نصبی تقویم به صورت اتومات کنار ساعت ویندوز نمایش داده می شود. نمایش تاریخ هجری شمسی – قمری و میلادی تنها با یک کلیک، نمایش تاریخ شمسی (یا قمری – یا میلادی) در کنار ساعت ویندوز، نمایش رویدادهای مهم تقویم رسمی و نمایش مناسبتهای اسلامی، اجرای خودکار نرم افزار هنگام شروع به کار ویندوز، پخش اتوماتیک اذان در ساعات ملکوتی اذان (قابل فعال یا غیر فعال شدن)، امکان اضافه کردن یادآور برای تاریخ خاص، عدم نیاز به نصب برنامه (نسخه Portable)، امکان جستجو در گوگل جهت موقعیت جغرافیایی از ویژگی ها و قابلیت های این نرم افزار می باشد.

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”red” size=”small” icon=”none” text=”دانلود تقویم ۱۳۹۴″ relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/Calender94.zip”]

نـظـرات