دانلودکتاب”آخرین خورشید پیدا”

دانلودکتاب”آخرین خورشید پیدا”
به مناسبت میلاد باسعادت امام یازدهم شیعیان؛
کتاب “آخرین خورشید پیدا” نگرشی کوتاه بر زندگانی امام حسن عسکری علیه السلام دارد که در ادامه  می توانید نسخه الکترونیک PDF آن را دانلود و مطالعه نمایید.
آخرین خورشید پیدا
کتاب “آخرین خورشید پیدا” که توسط واحد تحقیقات مسجد مقدس جمکران تألیف و منتشر شده شامل نگرشی کوتاه و اجمالی بر زندگانی امام یازدهم شیعیان، حضرت حسن عسکری (ع) است.

نویسنده کتاب با قلمی شیوا و روان و با استناد به روایات و وقایع تاریخی، سعی در تبیین زندگانی امام حسن عسکری نموده و مقصود او بیشتر بیان سیره علمی حضرت در دفاع از حریم ولایت، به خصوص زمینه سازی برای زعامت ولی عصر بوده است.
از سرفصل های اصلی این کتاب الکترونیک می توان به عناوین ولادت نور؛ آخرین خورشید پیدا؛ زندگی در محاصره ی دشمن؛ نگاهی به عملکرد دشمن؛ رقیب یا یاور؟؛ رفع مشکل نه بداء؛ ناشناس ماندن؛ برخی ویژگی های امام؛ دلسوزی و مراقبت نسبت به شیعیان؛ گواهی دشمنان بر فضیلت امام؛ تأملی در معجزه ی باران؛ مبارزه و ستم ستیزی امام؛ خلفای جور معاصر با امام عسکری؛ در آرزوی وصال؛ امام عسکری و غیبت حضرت مهدی؛ در انتظار شهادت؛ توطئه و فریب؛ پس از امام؛ آغاز فتنه ها و در سایه سار کلام امام اشاره کرد.
[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”red” size=”small” icon=”none” text=”دانلود کتاب آخرین خورشید پیدا” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/Akharin-Khorshide-Peyda.zip”]

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.