کتاب”آثار اعتقاد به امام زمان (عج)”+ دانلود

کتاب”آثار اعتقاد به امام زمان (عج)”+ دانلود

آیا اعتقاد به ظهور حضرت مهدی علیه السلام و آشنایی و معرفت به آن حضرت و انتظار ظهور آن حضرت و توجه و توسل به ایشان ضرورت دینی دارد، و یا اینکه مسلمانی بدون آن نیز امکان پذیر است؟!
آثار-اعتقاد-به-امام-زمان
کتاب “آثار اعتقاد به امام زمان علیه السلام” نوشته دکتر هادی قندهاری در سال ۱۳۸۳ توسط مرکز فرهنگی انتشاراتی منیر به چاپ رسیده و روانه بازار شده است.

نویسنده کتاب تلاش می کند به این سوالات پاسخ دهد که اصولا جایگاه بحث مهدویت در اعتقادات شیعی کجاست؟ آیا اعتقاد به ظهور حضرت مهدی علیه السلام و آشنایی و معرفت به آن حضرت و انتظار ظهور آن حضرت و توجه و توسل به ایشان ضرورت دینی دارد، و یا اینکه مسلمانی بدون آن نیز امکان پذیر است؟!
نویسنده ی کتاب “آثار اعتقاد به امام زمان ” گفتگو در این زمینه را در ۱۴ فصل دنبال کرده و با استناد به آیات و روایات، ولایت اهل بیت را پایه اصلی دین، شرط ایمان، شرط قبولی اعمال، تنها راه نجات و برترین نعمت خداوند معرفی می کند.
در بخش پایانی کتاب تذکراتی مهم به محبین خاندان پیامبر داده شده که از نظرتان می گذرد:
  • عمل لازمه ولایت و دوستی اهل بیت علیهم السلام
  • نهی از غلو در شان اهل بیت
  • اولویت ولایت بر دیگر فرایض
  • لزوم تربیت فرزندان بر ولایت آل محمد علیهم السلام
  • [aio_button align=”center” animation=”flash” color=”purple” size=”small” icon=”bookmark” text=”دانلود کتاب آثاراعتقاد به امام زمان عجل الله ” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/asare-eteghad-be-emam-zaman.zip”]

نـظـرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.