پوستر زیبا و دیدنی “حجاب”

پوستر زیبا و دیدنی “حجاب”


بر روی مسئله حجاب «کار هنری و کار زیبای تبلیغی» باید صورت گیرد تا این مسئله در ذهن جای گیرد.


 با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر تبلیغات صحیح بر روی مسئله حجاب، پوستری از سوی ستاد صیانت از حقوق شهروندی چاپ شده است.اجرای این طرح از سوی گروه سایبری عفاف و حجاب بوده و عکس، طرح و لوگوتایپ آن توسط احسان جعفرپیشه (صریر) انجام گرفته است.

[av_gallery ids=’16025′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’no scaling’ columns=’1′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’]

پوستر حجاب، حضور یک بانو در فضای طوفانی را به تصویر کشیده است؛ در این تصویر، زن، برای حفاظت از خود چتری بالای سر گرفته که این چتر معنای حجاب را دارد و او را از آسیب‌های جامعه حفظ می‌کند.

بر اساس موضوع این پوستر، فرمایش امام خامنه‌ای (مدظله العالی) پیرامون تبلیغات صحیح درباره حجاب را می‌خوانیم:

بر روی مسئله حجاب «کار هنری و کار زیبای تبلیغی» باید صورت گیرد تا این مسئله در ذهن جای گیرد. من فکر می‌کنم در وضع کنونی اگر در کنار میل طبیعی زن به حجاب شایسته، نوعی «تبلیغات صحیح» که بتواند نقطه نظر اسلام را هم تأمین کند ارائه شود، زنان ما به حجاب اصیل اسلامی و شرعی رو خواهند آورد. در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که «هنر» را تمام عیار و با «قالبی مناسب» به میدان آورد تا اثرگذار شود.

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.