کتاب 200 داستان از فضائل و کرامات حضرت زینب (س)+ دانلود

کتاب ۲۰۰ داستان از فضائل و کرامات حضرت زینب (س)+ دانلود


این کتاب شامل ۲۰۰ قطعه کوتاه درباره خصوصیات و فضائل، سرگذشت و مصائب دوران حیات، کرامات حضرت زینب (س) در حق شیعیان و محبان و برگزیده ی اشعاری در منقبت ایشان است.


 کتاب “دویست داستان از فضائل، مصائب و کرامات حضرت زینب سلام الله علیها” نوشته عباس عزیزی توسط نشر سلسله چاپ رسیده و روانه بازار شده است.

این کتاب شامل ۲۰۰ قطعه کوتاه درباره حضرت زینب کبری سلام الله علیها در چهار بخش زیر است:

  1. خصوصیات و فضایل آن حضرت
  2. سرگذشت و مصائب دوران حیات آن بزرگوار
  3. کرامات آن جناب در حق شیعیان و محبان
  4. برگزیده ی اشعار ی در  منقبت ایشان

کتاب با سیر در گوشه گوشه زندگی حضرت زینب، از تولد ایشان تا پیوستن به خاندان پاکش، به چیدن برگهای تلخ و شیرینی از آن همچون، ماجرای تولد ایشان؛ داستان خوابی که پیامبر آن را تعبیر کرد؛ شهادت مادر، پدر و برادرش حسن و  لحظه های برجسته ای از واقعه ی عاشورا و کربلا پرداخته است که از این لحاظ می توان آن را حیاتنامه آن حضرت نیز دانست.

نویسنده در ادامه به بیان کراماتی از آن حضرت در حق محبان خود و حتی دشمنانشان می پردازد و با چند قطعه ی منظوم درباره ایشان کتابش را به پایان می برد.

[av_image src=’http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/200داستان.png’ attachment=’16195′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ link=” target=” styling=” caption=” font_size=” appearance=”][/av_image]

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”pink” size=”small” icon=”none” text=”دانلود کتاب ۲۰۰ داستان از فضائل , مصائب و کرامات حضرت زینب سلام الله ” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/200dastan-az-fazael-va-karamate-hazrate-zeynab.zip”]

نـظـرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.