کتاب جاهلیت مدرن در رویایی با امام‌ زمان(عج) + دانلود

کتاب جاهلیت مدرن در رویایی با امام‌ زمان(عج) + دانلود


چه کسی فکرش را می‌کرد، ساکنان زمین پس از هزار و دویست سال و به رغم همه تجربه‌ها و ادعای مدنیت، نه تنها مبلغ جمله صفات مذموم عصر جاهلی باشند، بلکه پا را فراتر نهاده و گوی سبقت را از آنان بربایند؟
 کتاب “جاهلیت مدرن در رویارویی با امام زمان (عج)” نوشته اسماعیل شفیعی سروستانی در سال ۱۳۸۹ توسط انتشارات موعود عصر به چاپ رسیده است.
کتاب جاهلیت مدرن در رویایی با امام‌ زمان(عج) + دانلود
این کتاب ۳۱۶ صفحه ای دارای دو بخش مباحث نظری و مصداقی بوده که از سرفصل های اصلی آن می توان به عناوینی از جمله «جاهلیّت مدرن و پوستین وارونه اسلام»، «جاهلیت دوم در آخرالزّمان»، «مهدویّت رودررو با جاهلیّت»، «معنا و مفهوم جاهلیّت»، «مرگ جاهلی»‌ و «سرمایه‌داری، موجد خودآرایی جاهلی»  اشاره کرد.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:
چه کسی فکرش را می کرد، ساکنان زمین پس از هزار و دویست سال و به رغم همه تجربه‌ها و ادّعای مدنیّت و آگاهی، نه تنها حامل و مبلّغ جمله صفات مذموم عصر جاهلی باشند، بلکه پا را فراتر نهاده و گوی سبقت را از آنان بربایند؟  میان زنده به گور کردن نوزادان بی‌گناه و سقط میلیون‌ها جنین که هر یک استعداد تبدیل شدن به میلیون‌ها زن و مرد بالغ و مستعدّ در عرصه زمین را دارند، چه تفاوت است؟
[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”red” size=”small” icon=”none” text=”کتاب جاهلیت مدرن در رویایی با امام‌زمان(عج) + دانلود ” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/Jaheliyate-Modern.zip”]

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.