دانلود نرم افزار ” آخرین منجی “ویژه ولادت امام زمان (عج)

دانلود نرم افزار ” آخرین منجی “ویژه ولادت امام زمان (عج)


ویژه ولادت حضرت مهدی(عج)؛
نرم افزار آخرین منجی در رابطه با حضرت مهدی (عج) است.
مسأله صبر و انتظار براى ظهور و انقلاب جهانى حضرت مهدى عجل الله تعالى فرجه الشریف از جمله مسائلى است که دشمنان و مخالفان آن،گاه در صدد تحریف آن برمى آیند و آن را به عکس مفهوم حقیقى نشان مى دهند،لازم است براى رهایى از دام چنین شبهاتى،با مفهوم حقیقى انتظار آشنا شویم.
انتظار،معمولا به حالت کسى گفته مى شود که از وضع موجود ناراحت و براى ایجاد وضع بهتر و مطلوبى در تلاش است،مانند تاجرى که از وضع آشفته و نابسامان بازار ناراحت و ناراضى و در انتظار فرو نشستن بحران اقتصادى و بهبود بازار است.
 در انتظار دو حالت مثبت و منفى وجود دارد: ۱٫ عدم رضایت و بیگانه بودن با وضع موجود ۲٫ تلاش براى ایجاد وضعى بهتر و مطلوب

مسأله انتظارِ انقلاب و حکومت عدل حضرت مهدى  عجل الله تعالى فرجه نیز از همین قبیل است.فردى که ظهور را انتظار مى کشد،از وضع موجود ناراحت و ناراضى و خواهان وضعى بهتر است.این دو حالت،سرچشمه دو عملکرد است:

۱٫هرگونه همکارى و هماهنگى با عوامل ظلم و فساد و تباهى را ترک کند.
۲٫از نظر جسمى و روحى،مادّى و معنوى،خود را براى شکل گرفتن وضع و انقلابى جدید آماده کند و در واقع کسی که انتظار یک مصلح را می کشد ابتدا باید خود صالح باشد.
دانلود نرم افزار  آخرین منجی
این نرم افزار به مناسب ولادت منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) آماده دانلود می باشد که کاربران می توانند در این نرم افزار شعر و پیامک،جشن های شعبانیه،فایل های صوتی و دیگر بخش ها را مشاهده و در صورتی که سوالی داشته باشند می توانند آن را از بخش گنجینه سوالات ببینند.
این نرم افزار کاملا رایگان می باشد.
• نسخه رایانه
• حجم: ۳٫۸۹مگابایت
• نسخه:۱٫۰
 • اجرا در: سیستم عامل ویندوزی
[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”green” size=”small” icon=”none” text=”دانلود نرم افزار آخرین منجی _ نسخه رایانه ” target=”_blank” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/akhrin-monji.zip”]

نـظـرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.