نوزادی که هر جمعه آیات قرآن بر بدنش نقش می بندد+عکس

نوزادی که هر جمعه آیات قرآن بر بدنش نقش می بندد+عکس


به نقل از روزنامه رای الیوم؛ شبکه های خبری کلیپی از یک  نوزاد روسی را منتشر کرده اند که روی بدن او هر جمعه آیات قرآنی نقش می بندد.

 این نوزاد به نام “علی یعقوب” است و در داغستان زندگی می کند. آیات و احادیثی که به بدن او نقش می بندد شبیه خالکوبی است.

مادر این نوزاد می گوید هر گاه این نوشته ها روی بدن فرزندم نقش می بندد به مدت ۲۰ دقیقه دچار تب شدیدی می شود که پزشکان از پایین آوردن آن عاجز می مانند.

آیات قرآنی مانند «فبهت الذی کفر»، «الحمدلله»، «افی الله شک فاطر السموات و الارض» و برخی آیات دیگر که به شکل مختلفی روی بدن این نوزاد روسی نقش بسته می شود.

منبع:جام

5ق4فلب Capture(848) Captureبیب IMG14364968 ب4قثزبقی بیسسس ثربسیب فلقبذططزر

نـظـرات

 • غزل گفت:

  سلام نظرات را تاحدودی خوندم ، نظر شخصی م اینه ، در خبر فوق ، بنده از نزدیک خودم ندیدم یک هفته با این خانواده و کودک زندگی نکردم تا شیادی یا پاکی والدینش در صدق گفتارشان را حس کنم ! دیدن و شنیدن این خبر از راه دور و فقط با دیدن متن خبر در اینترنت و کانالها ، نه می توانم رد کنم نه می توانم آنا” قبول کنم !
  بله خالکوبی هم در این عصر هست برای شیادی برای مشهور شدن و اهداف بعدی!
  اگر مادر کودک شکم خودش را هم نشان داده گناه کرده ! اگر دروغ
  گفته دیگر گناه افزون تر !
  اگر کودک معصوم توسط والدینش ابزاری برای سوء استفاده قرار گرفته قضاوت و مجازات اول با خدا و دوم با مسئولین فقهای اون کشور که باید ادعای کذب از غیر کذب را به بوته ی آزمایش و تحقیق و تفحص بگذارند !
  و اما اگرخبر واقعیت و صحت داشته باشد و فقط فرزند بدون هیچ مریضی و … و بدون سوء استفاده ای بطور صادقانه مورد این پدیده قرار گرفته ! برای خدا کاری نداره که در عصر گناه همه را متوجه کلام قرآن کند و معلوم است کلام وحی نقش بر بدن شود سطح انرژی معجزه بالاست امکان تب هم وجود دارد همانظور که وحی بر پیامبر تب و لرز و …. داشت !
  بنابراین اگر ما دور از این کودک و خانواده ایم فقط خبر را بشنویم و راه عقیدتی مان را با خدای درونمان و رفتارهای روزانه مان در دین صاف کنیم و ثابت قدم باشیم ! دیگر بقیه امور در این خصوص توکل به خدا ! پیام سوره زلزله و بقیه آیات و نشانه ها و سوره های قرآنی :::: مواظبت از اعمال گفتار و افکار فردی ماست ! یا حق
  اگر خبر دروغ باشد وای بر والدین این کودک و وای بر خبرنگاران و شایعه براکنان!

 • ناشناس گفت:

  سلام
  بنده در گروه های اجتماعی مطلبی در رد صحت ظاهرشدن آیات قران روی پای کودک خوانده ام
  “اینکه خداوندرحمان نیازی به معجزه ای به این شکل و درقسمتهایی که به راحتی نجس میشود ندارد وهمچنین برای مس ایات قران باید وضوداشت پس چطورمیشود که این ایات روی بدن کودک نقش ببندد؟!” والله العالم
  ازشما مدیر عزیز درخواست میکنم که با توجه به حساسیت موضوعات از این دست لطفا تامل ودقت کافی را در انتخاب مطالب داشته باشید هم چنین تا صحت این مطلب را از عالمان دین استفتا ننموده اید ازنشر آن خودداری کنید
  اجرتان با خداوند متعال

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.