دلنوشته ی جوان فرانسوی به امام رضا (ع)

دلنوشته ی جوان فرانسوی به امام رضا (ع)


1پوستریاعلی ابن موسی الرضا ع

در ادامه دلنوشته ی یک جوان فرانسوی را بخوانید:

منتخب بخش بین الملل دهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا(علیه السلام) در دلنوشته خویش به امام مهربانی‌ها با بیان اینکه روزها را می‌شمارد تا به زیارت آن حضرت مشرف شود، گفت: خداوند متعال را با یاد و توسل به امام رضا(علیه السلام) عبادت می‌کند.
«شأن علی مامود گورجی» از جزیره رئونیون کشور فرانسه، رتبه سوم بخش بین الملل دهمین جشنواره نامه‌ای به امام رضا(علیه السلام) را کسب کرد.
در دلنوشته این جوان فرانسوی به امام مهربانی ها آمده است: خداوند متعال را با یاد و توسل به امام رضا(علیه السلام) عبادت می‌کند.

متن این دلنوشته به شرح ذیل است:
“من که هستم که بخواهم با شما حرف بزنم؟ من که هستم که توفیق و لیاقت نوشتن نامه به سوی شما را داشته باشم؟
دستانم می‌لرزد وقتی که فکر می‌کنم که نامه‌ای را شما می‌خوانید. من ضعیف هستم، من معصیت کارم و عهد شکن ولی می‌دانم که درگاه شما برای همه باز است حتی برای گناهکاران غرق در گناه. اسم من شأن علی است. من از جزیره رئونیون “جزیره‌ای در جنوب غربی اقیانوس هند” هستم.
این نامه را برای شما می‌نویسم و از شما می‌خواهم من و خانواده‌ام را بپذیرید تا به پابوستان بیاییم تا از کرم شما بهره‌مند شویم.
خیلی وقت پیش توفیق یافتم تا به زیارتتان بیام و آستان پر فروزتان را زیارت کنم و الآن مدت هاست که روزها را می‌شمارم و با تمام وجود دعا می‌کنم تا بتوانم مجدد به زیارتتان بیام و دوباره مهمانتان شوم.
وقتی که آفتاب طلوع می‌کند به گنبد شما نگاه می‌کنیم و خدا را با یاد و توسل شما عبادت می‌کنیم.
وقتی شب فرا می‌رسد به خودمان می‌گوییم امروز را به خیر نگذراندیم و به امید توفیقی که فردا نصیبمان می‌شود؛ انشاا… هستیم.
امیدوارم که به زودی ما را دعوت کنید و تشنگی زیارتتان تسکین یابد”.
منبع : ابنا

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.