آموزش نصب مودم ADSL

آموزش نصب مودم ADSL

نصب مودم وایرلس بسیار ساده انجام می‌گیرد پس از روشن کردن دکمهٔ Power آن با راهنمای زیر می‌توانید مراحل نصب را به راحتی طی کنید.

 هنگامی که Ping modem ندارید و ارتباط با اینترنت دچار مشکل شده است با انجام مجدد تنظیمات می‌توانید مراحل زیر را طی کنید.

 
ابتدا از منوی start وارد control panel شوید. گزینه network and sharing center را انتخاب کنید.
سپس به قسمت Change Adapter setting بروید تا به صفحه تنظیمات کارت شبکه‌های سیستم خود وارد شوید.
 
برای کانکت شدن به وایرلس، تنظیمات IP به صورت obtain باشد برای چک کردن این مورد می‌توانید روی wriless network connection راست کلیک کرده و گزینه properties را انتخاب نمایید.
 
در صورتی که DHCP مربوط به DSL CEP فعال نبود باید IPهای مورد نظر را تنظیم کنید که با کلیک روی internet protocol version ۴ (TCP/IP۴) می‌توانید به صفحه تنظیمات IP دسترسی پیدا کنید.
 
بعد از انجام عملیات مجدد وارد network and sharing center شده و manage wireless network را انتخاب نمایید.
 
در این قسمت نام شبکه‌های وایرلسی که در گذشته به آن‌ها متصل شده‌اید نمایش داده می‌شود که باید آن‌ها را Remove کنید این کار باعث می‌شود تا امکان تنظیم مجدد فراهم گردد.
 
بعد از این کار مجدداً network and sharing center را انتخاب و به قسمت chang adaptor setting وارد شوید تا پنجرهٔ تنظیمات کارت شبکه برای شما باز گردد.
 
با وارد شدن به این صفحه با راست کلیک روی wireless network connection و انتخاب گرینهٔ connect/ disconnect صفحه‌ای باز خواهد شد که در این قسمت نام وایرلس‌هایی که در محدوده شما قابل دسترسی می‌باشد، نشان داده می‌شود که شما با انتخاب وایرلس خود می‌توانید، کانکت شوید در صورتی که پسورد خاصی برای وایرلس خود تنظیم کرده باشید، باید آن را در قسمت مربوط وارد نمایید.
 
سپس گزینهٔ connect را انتخاب نمایید.

 

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.