آخرین نسخه مرورگر فایرفاکس برای رایانه ی شما + دانلود

یکی از بهترین مرورگرها؛
اینجا می توانید آخرین نسخه مرورگر محبوب و قدرتمند شرکت موزیلا را با نام فایرفاکس را برای رایانه تان دانلود کنید.
 Firefox محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن، مطرح، قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست. این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگرهای مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Opera و شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات می دانند.

برخی از امکانات مرورگر قدرتمند موزیلا فایرفاکس
توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره، توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up، امنیت بالا، جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما از جمله ویژگی های کلیدی این مرورگر محبوب محسوب می شود. همچنین Firefox مجهر به موتور جستجوی قدرتمند است و محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است.

مشخصات
حجم: ۲۲٫۹۹ مگابایت
نسخه: ۲۶
اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8
[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”pink” size=”small” icon=”download” text=” دانلود فایرفاکس” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/2014/01/www.14-masoum.comfire-fox26.0.rar”]
برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.