اسکنر را به جیب خود بیاورید!

نرم‌افزار اندرویدی Genius Scan+ تلفن همراه شما را به یک اسکنر کوچک و توانمند و البته قابل حمل تبدیل می‌کند. با استفاده از این برنامه همراه شما قادر خواهید بود تا از اسناد کاغذی خود در هر زمان و مکانی، یک نسخه دیجیتال در قالب PDF یا فایل تصویری JPEG تهیه کرده و آن را توسط ایمیل ارسال کنید.

علاوه بر این، نرم‌افزار اندرویدی Genius Scan+ به ‌طور کامل با ابزارهای ذخیره‌سازی ابری مانند Box، Dropbox،Evernote و غیره هماهنگ می‌باشد و به شما اجازه می‌دهد تا به اسناد اسکن‌ شده خود در هر کجای دنیا دسترسی داشته باشید.
این نرم‌افزار از یک فناوری هوشمند تشخیص صفحات و پردازش تصویر برخوردار است که به دوربین گوشی اندرویدی شما این توانایی را می‌دهد که از تصویر ثبت شده از عکس یا سند، یک نسخه دیجیتال تمیز و بدون ایراد تهیه کند، به این ترتیب تمامی مشکلات زوم و جهت عکاسی و قرارگیری دوربین توسط موتور پردازش تصویر برنامه رفع خواهد شد.
برخی از ویژگی‌های اساسی نرم‌افزار Genius Scan+ به شرح زیر است:
* بیش از ۱۰ میلیون کاربر در سرتاسر جهان؛
* تشخیص گوشه‌ها و قاب تصاویر و اسناد و از بین بردن اثر عمق تصویر ثبت شده توسط دوربین؛
* ویرایش رنگ تصاویر به ‌صورت خودکار؛
* امکان تهیه اسناد PDF به وسیله چندین تصویر اسکن شده؛
* انتقال اسناد تهیه شده به سایر برنامه‌های موجود روی گوشی تلفن همراه، جهت ویرایش؛
* برای امنیت بیشتر، تمامی اسناد روی تلفن همراه ویرایش و پردازش شده و به سرور دیگری ارسال نمی‌شوند؛
* کسب امتیاز ۴٫۵ از ۵ توسط کاربران پایگاه اینترنتی گوگل پلی؛
[aio_button align=”center” animation=”none” color=”yellow” size=”small” icon=”download” text=” دانلود” relationship=”dofollow” url=”http://www.14-masoum.com/wp-content/uploads/2014/02/Genius+Scan_Mobile_www.14-masoum.com-2.rar”]
برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.