پخش‌کننده فوق العاده ی صدا و تصویر HD

نرمافزار اندرویدی AMI Player Pro یک ابزار جذاب و توانمند برای پخش فایلهای صوتی تصویری در سیستم عامل اندروید است. در واقع میتوان گفت که AMI Player Pro اولین برنامه پخش ویدئویی است که امکان پخش صوت مربوط به تصاویر را با پردازشهای متفاوت در نوزده جلوه ویژه صوتی، برای سیستم عامل اندروید فراهم کرده است. لازم به اشاره است که تمامی این جلوههای صوتی به صورت کامل روی تمامی قالب‌های ویدئویی کار میکند.
با داشتن نرمافزار AMI Player Pro میتوانید یک تجربه زیبا و لذتبخش از گوش دادن به صدا را به ابزار همراه اندرویدی خود بیاورید. این نرمافزار با داشتن رابط کاربری پیشرفته و چشمنواز بسیار کاربرپسند بوده و تمامی جلوهها و تنظیمات آن به سادگی قابل دسترسی است.
برای تقویت صدای خروجی، این برنامه میتواند امکان افزایش صدا تا ۵ دسیبل را برای کاربر فراهم کند و بیشترین صدای خروجی ممکن را از هر دستگاهی دریافت کند.
ویژگیهای اساسی نرمافزار اندرویدی AMI Player Pro به این شرح است:
* شناسایی خودکار فایلهای صوتی و تصویری موجود در کارت حافظه با قابلیت نمایش تصویر بندانگشتی (thumbnail
* امکان ساخت بینهایت پلیلیست توسط کاربر؛
* توانایی نمایش و پخش فایلهای تصویری و صوتی بهصورت HD؛
* امکان تقویت صدای خروجی تا ۵ دسیبل؛
* ویرایش و پردازش صدای خروجی فایلهای صوتی و تصویری و اعمال جلوههای ویژه؛
* امکان اعمال جلوههای ویژه صوتی جذاب مانند LargeHall ، ConcertHall و غیره؛

[aio_button align=”center” animation=”flash” color=”pink” size=”small” icon=”none” text=”Download Now” relationship=”dofollow” url=”http://mobile.aqr.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=12996130-139c-4bc7-8914-95aeb2000d48&height=295″]

برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.