امام المسیح

«(بِسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیم وَ بِه ذِکرِ الحُجَّهِ بنِ الحَسَنِ العَسکَری)»—

«»
امام باقر (ع) فرمودند :
« قطعاً عیسی پیش از قیامت به دنیا فرود خواهد آمد و تمام یهودیان و مسیحیان پیش از وفاتش به او ایمان می آورند و او پشت سر مهدی (عجّ) نماز می خواند . »
(منتخب الأثر ج۳ ص۱۵۹)
یعنی حضرت عیسی (ع) ، امام زمان (عجّ) را به عنوان مقتدا و رهبر خویش برگزیده و به ایشان ایمان می آورد و به روش مسلمانان نماز می خواند و تمام یهودیان و مسیحیان نیز از آن حضرت (عجّ) تبعیّت نموده و به امام زمان (عجّ) ایمان می آورند.
بنابراین دین نهایی و حاکم بر زمین ، اسلام است.
مرجع بزرگوار تقلید ، حضرت آیت الله صافی گلپایگانی (دامّ ظلّه) در کتاب ارزشمند «منتخب الأثر» به ۳۹ حدیث اشاره می نمایند که در کتب حدیثی شیعه و سنی ذکر شده و در تمام آن ها به نزول حضرت عیسی (ع) و نماز خواندن ایشان پشت سر حضرت مهدی (عجّ) تصریح شده است.
تمام مسلمانان مخصوصاً آنانی که فریب اسقف ها و مبلّغان مسیحیّت را خورده و کیش آئین تحریف شده ی مسیحیّت را برترین دین پنداشتند و دست از اسلام شسته و به سمت این آئین متمایل شده اند ، باید به این روایات دقّت نموده و آنها را مد نظر خود قرار دهند .
دکتر زویمر ، از مبلّغان معروف مسیحیّت در کنفرانس بیت المقدّس گفته است :
« من اقرار می کنم که مسلمانانی که در چهار دیواری مسیحیّت وارد شده اند ، مسلمان حقیقی نیستند ؛ بلکه یکی از این سه طایفه اند :
یا کودکانی هستند که خوانواده یشان ، اسلام را آن طور که لازم است به آنان معرّفی نکرده اند ؛
یا مردانی هستند که دیانت را سبک شمرده و برای گریز از فقر و بدست آوردن لقمه ای تلاش می کنند و فکری جز رسیدن به نیرو و قدرت ندارند ؛
و یا کسانی هستند که در راه اهداف و اغراض دیگران تلاش می کنند . »
(نزول مسیح (ع) و ظهور موعود (عجّ) عجل ؛ تألیف : میر تقی محسینی گرگانی ، ص۱۶)
افسوس که چشم همه را خواب گرفته
وز جور جفا ، مرزع دین آب گرفته
ظلم و بِدَع و کینه زدل تاب گرفته
بیگانه ره صحبت احباب گرفته
ای کاش ز این خواب شدندی همه بیدار
(اضافه ی این جانثار :
۱- توجّه کنید که در کلمه الحق های قبلی اشاره شد که در شهر مقدّسی مثل مشهد هم بیشتر از ۲۰۰ کلیسای خانگی ساخته شده و حجّت الاسلام رفیعی تصریح کردند :
« اگر این موضوع به صورت تمام و کمال مطرح شود و جوان بداند که سرانجام این دین هم مثل سایر ادیان ، اسلام است و صلیب و نماد های دیگر شکسته می شوند و اسلام باقی می ماند ، آیا خواهد رفت سوی مسیحیّت؟؟؟
ولی متأسّفانه هنوز در رسانه ها و مدارس و خصوصاً دانشگاه هایمان ، این موضوع نادیده گرفته می شود…
…من امروز صبح (آن روزی که این کلمه الحق پخش شد) در دانشگاهی صحبت می کردم ، بعد از این همه صحبت در این باب (که مسیح پیش سر امام زمان (عجّ) نماز می خواند و صلیب می شکند و به اسلام مشرّف می شود) ، جوانی آمد و گفت : استاد الآن وقت این حرف ها نیست ، اصلاً چه ضرورتی دارد این صحبتا … »
واقعاً همین طور است
۲- این مبلّغ در حوزه ی آفریقا خصوصاً شمال آفریقا کار می کرده و در آنجا به هر کسی که مسیحی می شده ، پول و غذایی می دادند .

برچسب ها :

نـظـرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.